PIELGRZYMKA PARAFIALNA 19 - 21.06.2023r.

• 17.01.2023

PIELGRZYMKA  ODWOŁANA - BRAK CHĘTNYCH

Parafia pw. św. Stanisława BM we Wronczynie pragnie zorganizować Pielgrzymkę w terminie 19 - 21.06.2023r. Miejsca, które pragniemy zwiedzać: ŚWIEBODZIN, ROKITNO, SZCZECIN, MIĘDZYZDROJE, ŚWINOUJŚCIE, PARADYŻ. ZAPISY DO 15 LUTEGO 2023r. ZALICZKA 400 zł. Informacje telefoniczne: 61 815 62 45. Zapisy z wpłatą po Mszach św. w zakrystii lub w Biurze parafialnym. ZACHĘCAM. ZAPRASZAM. ks. Tomasz Krawczyk - proboszcz

Dzień 1.

Wyjazd o  07.00 z Gniezna, następnie Wronczyna. Przejazd do Świebodzina, nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Msza Święta oraz spacer w kierunku figury Chrystusa Króla. Przejazd do Rokitna, Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. zapoznanie się z historią sanktuarium.

Dzień 2.

Śniadanie. Msza Święta. Rejs po porcie w Szczecinie (w cenie). Przejazd i spacer po Międzyzdrojach – nadmorskiego kurortu kojarzonego głównie z odbywającego się tam latem Festiwalu Gwiazd. Spacer słynną Promenadą Gwiazd, wizyta na molo (wstęp bezpłatny) Popołudniu przejazd do Lubinia, punkt widokowy na Zalew Szczeciński (w cenie). Przejazd do Świnoujścia. Wejście na Latarnię Morską (w cenie). Następnie zwiedzanie Kościoła Chrystusa Króla z wiszącym statkiem, korwetą. Powrót do Szczecina, obiadokolacja. Powrót do hotelu.

Dzień 3.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Szczecina – m.in.: Stare Miasto, ratusz, kościół św. Jana Ewangelisty, Zamek Książąt Pomorskich, Most Długi, Wały Chrobrego, filharmonia, Wizyta w Centrum Dialogu Przełomy (w cenie), Wejście na taras w Bazylice Św. Jakuba (w cenie) Przejazd do Paradyża, Msza Święta, zwiedzanie klasztoru Pocysterskiego, wyjazd do Wielkopolski, po drodze obiadokolacja, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych i zakończenie wyjazdu.

PROPONOWANY NOCLEG:

IBIS STYLE STARE MIASTO SZCZECIN***